Бундесліга: "Баєр" перемогою наблизив історичне чемпіонство, "Баварія" вкотре зазнала фіаско

У матчах 28-го туру німецької Бундесліги "Баєр" на виїзді обіграв "Уніон" (0:1), а "Баварія" в гостях поступилася "Гайденгайму" (3:2).Перемогу леверкузенцям приніс гол Флоріана Вірца з пенальті на 45+8-й хвилині зустрічі.Зазначимо, що 45+3-й хвилині господарі залишилися в меншості – другу жовту картку заробив Робін Госенс.

У паралельному матчі "Баварія" вела з різницею у два м'ячі проти "Гайденгайма". На 38-й хвилині Гаррі Кейн забив свій 32-й гол у нинішньому розіграші Бундесліги, а перед перервою перевагу мюнхенців зміцнив Серж Гнабрі.Проте другий тайм команда Томаса Тухеля з тріском провалила, дозволивши супернику тричі вразити власні ворота.

На 50-й хвилині відзначився Кевін Зесса, а ще через хвилині Тім Кляйндінст зрівняв рахунок.На 79-й хвилині господарі забили переможний м'яч – дубль оформив Кляйндінст.