Кейн знову забив: "Баварія" в матчі з 7 голами рознесла найгіршу команду Бундесліги (відео)

"Баварія" здобула розгромну перемогу над "Дармштадтом" у виїзному матчі 26-го туру німецької Бундесліги – 2:5.Чинні чемпіони Німеччини пропустили першими – на 28-й хвилині господарів поля вивів уперед Тім Скарке.Проте підопічні Томаса Тухеля ще до перерви не лише відігралися, а й повели в рахунку. На 36-й хвилині Джамал Мусіала забив після передачі Гаррі Кейна.

А в компенсований час Кейн відзначився своїм 31-м голом цього сезону Бундесліги. Також в активі англійського форварда 7 асистів. Гаррі впевнено очолює перегони бомбардирів чемпіонату Німеччини – у його найближчого переслідувача, нападника "Штутгарта" Серу Гірассі, 21 гол.