Біатлон: результати останньої гонки сезону Кубка світу-2023/24

У неділю, 17 березня, на заключному етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в канадському Кенморі відбулася остання гонка сезону – чоловічий масстарт.Україна в цій гонці представлена не була. Жоден з наших біатлоністів не зумів відібратися до масстарту.Виграв масстарт норвежець Йоганнес Бьо, який ще перед заключною гонкою достроково став переможцем Кубка світу з біатлону-2023/24 і уп'яте в кар'єрі завоював Великий кришталевий глобус.

Друге місце в масстарті посів ще один норвежець Йоганнес Дале-Шевдаль, а третім фінішував француз Емільєн Жаклен.Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічого масстарту в Кенморі1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+0+0+1) 36:03.4 хвилини2. Йоганнес Дале-Шевдаль (Норвегія, 2+0+0+0) +44.53. Емільєн Жаклен (Франція, 1+1+1+0) +1:07.

24. Томмазо Джакомель (Італія, 1+1+1+1) +1:15.15. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+2+0+1) +1:19.96. Мартін Понсілуома (Швеція, 2+1+0+1) +1:23.8Додамо, що раніше 17 березня відбувся жіночий масстарт, який виграла француженка Лу Жанмонно. Єдина українка Юлія Джима фінішувала 23-ю.Перемогу в підсумковому жіночому загальному заліку Кубка світу з біатлону здобула італійка Ліза Віттоцці.

Вона вперше в кар'єрі стала володаркою Великого кришталевого глобуса.