Українці зійшли з дистанції: результати чоловічого персьюту на Кубку світу з біатлону в Кенморі

У суботу, 16 березня, на заключному етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в канадському Кенморі відбулася чоловіча гонка переслідування.Україну в ній представляли Дмитро Підручний (за підсумками спринту стартував 10-м) та Артем Прима (50-м).Однак жоден з двох українців у гонці не фінішував. Підручний зійшов з дистанції після перших двох вогневих рубежів, на яких заробив чотири кола штрафу.

Прима достроково знявся після третьої стрільби.Переміг у гонці переслідування норвежець Йоганнес Бьо, який завдяки цьому перед останньою гонкою сезону гарантував собі тріумф у загальному заліку та захистив звання чинного володаря Великого кришталевого глобуса. Друге місце у персьюті посів швед Себастьян Самуельссон, а замкнув трійку призерів француз Ерік Перро.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої гонки переслідування в Кенморі1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+1+0+1) 34:38.02. Себастьян Самуельссон (Швеція, 0+0+1+0) +11.23. Ерік Перро (Франція, 0+1+0+0) +11.64. Емільєн Жаклен (Франція, 1+0+2+1) +33.55. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+0+0+1) +37.96. Томмазо Джакомель (Італія, 2+1+0+1) +1:09.

3...Дмитро Підручний (Україна, 1+3) – не фінішувавАртем Прима (Україна, 2+0+1) – не фінішувавПоточний сезон Кубка світу з біатлону завершиться в неділю, 17 березня. Цього дня на етапі в Кенморі відбудуться жіночий та чоловічий масстарти.Де дивитися гонки Кубка світу з біатлонуНа території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.