Україна програла Албанії у дебютному матчі під керівництвом Реброва

Українська збірна розпочала новий сезон Ліги націй з прикрої домашньої поразки. Попри територіальну перевагу та кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, «синьо-жовті» пропустили два голи у другому таймі та не змогли втримати переможний рахунок, який відкрив Юхим Конопля. Гра розпочалася з обережних атак обох команд, але ближче до кінця першого тайму українці створили кілька гольових моментів.

Найбільш яскравим був вихід Романа Яремчука віч-на-віч з воротарем, але його удар парирував голкіпер албанців. У другому таймі українці продовжили тиснути на суперника і вже на 49-й хвилині зуміли відкрити рахунок. Після навісу з флангу Юхим Конопля опинився без опіки в штрафному майданчику і впевнено вразив ворота суперника.

Проте, радість українських вболівальників була недовгою. На 54-й хвилині албанці зрівняли рахунок після подачі з кутового, скориставшись метушнею у штрафному майданчику. А на 66-й хвилині Ясір Асані вивів гостей вперед, скориставшись помилкою українських захисників. Українці намагалися відігратися, але їхні атаки були безрезультатними.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Албанії з рахунком 2:1. Наступний матч українська збірна проведе на виїзді проти Чехії 10 вересня. Результати 1-го туру групи В1 Грузія –Чехія 4:1 Україна – Албанія 1:2 Турнірна таблиця Грузія –3 очки (різниця м'ячів 4:1) Албанія – 3 очки (різниця м'ячів 2:1) Україна – 0 очок (різниця м'ячів 1:2) Чехія – 0 очок (різниця м'ячів 1:4) Нагадаємо, Кріштіану Роналду забив гол та встановив унікальне досягнення.