Визначилися фіналісти чоловічого одиночного розряду US Open-2024

Стали відомі фіналісти чоловічого одиночного розряду US Open-2024. За трофей поборються італієць Яннік Сіннер та американець Тейлор Фріц.У півфіналі Сіннер, який є першою ракеткою світу, обіграв головну сенсацію змагань – британця Джека Дрейпера (7:5, 7:6, 6:2).В іншому матчі 1/2 фіналу Фріц здобув вольову перемогу над своїм співвітчизником Френсісом Тіафо (4:6, 7:5, 4:6, 6:4, 6:1).

Фінальний матч чоловічого одиночного турніру Відкритого чемпіонату США відбудеться у неділю, 8 вересня.Торік переможцем цього турніру Grand Slam став сербський тенісист Новак Джокович, який у фіналі розбив "нейтрального" росіянина Данила Медведєва.Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Людмила Кіченок стала чемпіонкою парного розряду US Open-2024.