Українка стала чотириразовою чемпіонкою світу з веслування на каное

Сьогодні, 25 серпня, в Самарканді (Узбекистан) відбувся заключний день чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное. Українська спортсменка Людмила Лузан здобула золоту медаль у каное-одиночці на дистанції 500 метрів, продемонструвавши виняткову майстерність та силу волі.  Про це проінформував Національний олімпійський комітет України.

«В Самарканді (Узбекистан) триває заключний змагальний день чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное, де розігруються медалі в усіх неолімпійських дисциплінах.  Людмила Лузан з перевагою у понад дві секунди стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 метрів», – йдеться у повідомленні.

Лузан пройшла дистанцію за 2 хвилини 6,881 секунди, випередивши чилійку Марію Жозе Майльярд (2:08.912) та Марію Бровкову з Казахстану (2:09.731). Ця перемога стала для неї вже четвертим титулом чемпіонки світу в кар'єрі, що підтверджує її статус однієї з найкращих веслувальниць світу. Особливо вражає те, що це був перший старт Лузан після Олімпіади в Парижі, де вона здобула срібну медаль у каное-двійках.

Цей тріумф на чемпіонаті світу свідчить про її неймовірну здатність швидко відновлюватися та підтримувати високий рівень спортивної форми  Читайте також: Наші на Олімпіаді у Парижі. На які медалі може розраховувати Україна Через терни – у Париж. Неймовірні історії українців, які під час війни здобули олімпійські ліцензії Тисячі глядачів слухали гімн України.

Емоційне відео з церемонії нагородження Магучіх і Геращенко Закриття Олімпіади-2024: що цікавого запланували організатори та де дивитися церемонію Наші на Олімпіаді у Парижі. На які медалі може розраховувати Україна Через терни – у Париж. Неймовірні історії українців, які під час війни здобули олімпійські ліцензії Тисячі глядачів слухали гімн України.