"Чорноморець" у більшості ледь не втратив перемогу над "Олександрією" в матчі з 5 голами (відео)

"Чорноморець" здолав "Олександрію" в домашньому матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Результативний поєдинок в Одесі завершився з рахунком 3:2.Господарі вийшли вперед уже на 10-й хвилині, коли відзначився Богдан Бойчук.Невдовзі підопічні Руслана Ротаня залишилися в меншості – на 16-й хвилині пряму червону картку та вилучення заробив Мігель Феррейра.

Одразу після цього Ілля Путря реалізував пенальті, подвоївши перевагу "моряків".Перед перервою команда Романа Григорчука довела справу до розгрому. На 44-й хвилині точного удару завдав Віталій Єрмаков.Ще в першому таймі олександрійці зуміли відквитати один м'яч – на 45+2-й хвилині забив Артем Шулянський.

На початку другої половини зустрічі гості вдруге вразили ворота одеситів. Олександр Бєляєв на 52-й хвилині скоротив відставання своєї команди в рахунку до мінімуму.Проте забити ще та врятуватися від поразки "Олександрія" вже не зуміла.Огляд матчу "Чорноморець" – "Олександрія"Буде додано незабаром.Після цього матчу "Чорноморець" (29 очок) посідає восьме місце в УПЛ.

"Олександрія" (24 бали) йде на 11-й позиції.У наступному турі "моряки" 14 квітня зустрінуться із "Зорею". Днем раніше олександрійці приймуть "Динамо".