"Манчестер Юнайтед" у шаленій гольовій перестрілці вибив "Ліверпуль" з Кубка Англії (відео)

"Манчестер Юнайтед" здолав "Ліверпуль" у надзвичайно драматичному матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Поєдинок на стадіоні "Олд Траффорд" у Манчестері завершився з рахунком 4:3 за підсумками екстратаймів.Уже на 10-й хвилині гри "манкуніанців" вивів уперед Скотт Мактоміней.Перед перервою "мерсисайдці" зуміли не лише відігратися, а й повести в рахунку.

На 44-й хвилині відзначився Алексіс Макаллістер, а в компенсований час забив Мохамед Салах.У другому таймі обидві команди тривалий час не могли забити, але наприкінці зустрічі підопічним Еріка тен Гага вдалося зрівняти рахунок – гол Антоні на 87-й хвилині перевів гру до екстратаймів.Огляд матчу "Манчестер Юнайтед" – "Ліверпуль"Буде додано незабаром.