"Рух" за тайм знищив "Металіст 1925" і наблизився до зони єврокубків (відео)

"Рух" розгромив "Металіст 1925" у матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Лівий берег" у Київській області завершився з рахунком 1:4.Ще до перерви львів'яни забили 4 голи у ворота харківського клубу. Початок розгрому поклав Анже-Фредді Плюмейн, який на 18-й хвилині реалізував пенальті.

Через дві хвилини Ілля Квасниця зміцнив перевагу "жовто-чорних". На 34-й хвилині третій гол у ворота "Металіста 1925" забив Денис Підгурський. Минуло ще дві хвилини і Плюмейн оформив дубль після передачі Олексія Сича.На старті другого тайму команда Віталія Пономарьова залишилася в меншості – на 50-й хвилині захисник львівського клубу Віталій Роман отримав пряму червону картку за грубе порушення правил.

Однак навіть чисельна перевага не допомогла підопічним Віктора Скрипника нівелювати відставання у чотири м'ячі. На 84-й хвилині Максим Імереков забив гол престижу за харківську команду.Огляд матчу "Металіст 1925" – "Рух"Буде додано незабаром.