"Ліверпуль" вдруге познущався зі "Спарти" та вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи (відео)

"Ліверпуль" вдома знищив празьку "Спарту" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Енфілд" у Ліверпулі завершився з рахунком 6:1.За стартові 14 хвилин команда Юргена Клоппа чотири рази вразила ворота суперника: відзначилися Дарвін Нуньєс, Боббі Кларк, Мохамед Салах і Коді Гакпо.

Перед перервою чеська команда скоротила відставання зусиллями Велько Бірманчевича. Однак у другому таймі "червоні" забили ще двічі – точних ударів завдали Домінік Собослай та Гакпо, який оформив дубль.Огляд матчу "Ліверпуль" – "Спарта" ПрагаБуде додано незабаром.Зазначимо, в першому матчі "Ліверпуль" у Празі знищив "Спарту" з рахунком 5:1.