Ліга Європи: "Баєр" ледь уникнув сенсаційної поразки, "Рома" рознесла "Брайтон" (відео)

В рамках перших поєдинків 1/8 фіналу Ліги Європи німецький "Баєр" на виїзді зіграв унічию з азербайджанським "Карабахом" (2:2), а італійська "Рома" вдома розгромила англійський "Брайтон" (4:0).Азербайджанський клуб шокував "фармацевтів" у першому таймі, забивши два голи – на 26-й хвилині рахунок відкрив Яссін Бензія, а перед перервою Жуніньйо подвоїв перевагу господарів поля.

Однак після перерви команда Хабі Алонсо зуміла зібратися та врятуватися від поразки. На 70-й хвилині Флоріан Вірц скоротив відставання леверкузенців, а на 90+2-й хвилині Патрік Шик вирвав для "Баєра" нічию.Огляд матчу "Карабах" – "Баєр"Буде додано незабаром.У паралельному поєдинку "Рома" двічі вражала ворота "Брайтона" в кожному з таймів.

На 13-й хвилині римлян вивів уперед Пауло Дібала, а перед перервою свій гол забив Ромелу Лукаку.У другій половині зустрічі Джанлука Манчіні на 64-й хвилині відправив третій м'яч до сітки воріт команди екстренера донецького "Шахтаря" Роберто Де Дзербі, а крапку в цьому матчі на 68-й хвилині поставив Браян Крістанте.

Огляд матчу "Рома"  – "Брайтон"Буде додано незабаром.Матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи заплановано на четвер, 14 березня. Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги Європи відбудеться 15 березня.Фінал поточного розіграшу Ліги Європи заплановано 22 травня в ірландському Дубліні на стадіоні "Авіва".