Магучіх завоювала срібло для України на ЧС-2022 зі стрибків у висоту

Джерело: GettyImages/Global Images Ukraine

У Юджині (штат Орегон, США) триває чемпіонат світу з легкої атлетики-2022, у якому бере участь збірна України.
У рамках чергового дня змагання скарбничка нашої команди поповнилася ще однією медаллю - Ярослава Магучіх завоювала срібло зі стрибків у висоту.
Кваліфікацію вдалося подолати двом українкам окрім Магучіх у фінал пройшла Ірина Геращенко, а ось Юлія Левченко не зуміла пройти кваліфікацію.
Ярослава впевнено розпочала виступ у фіналі, подолавши планки 1.89 м, 1.93 м та 1.96 м, Геращенко знадобилася одна друга спроба. Потім обидві українки з першої спроби підкорили висоту 1,98 м.
Висоту 2.00 м взяли усі чотири спортсменки, які продовжували боротьбу за медаль. Після цього стрибуни перейшли до висоти 2.02 м, яка і визначила переможницю та призерів турніру.
Елінор Паттерсон із Австралії взяла цю планку з першої спроби, Магучіх - з другої, а Геращенко та італійка Олена Валортигара не змогли її підкорити. Потім Паттерсон та Магучих спробували стрибнути 2.04 м, але не зуміли її взяти.
Таким чином, представниця Австралії, яка висоту 2.02 м взяла з першої спроби, обійшла Магучіх та стала чемпіонкою світу, а українка здобула срібло. Геращенко ж зупинилася за крок від п'єдесталу, пропустивши вперед італійську легкоатлетку.
ЧС-2022 з легкої атлетики
Елеонор Паттерсон (Австралія) – 2.02 м
Ярослава Магучіх (Україна) – 2.02 м
Олена Валортігара (Італія) – 2.00 м
Ірина Геращенко (Україна) – 2.00 м
Зазначимо, що Геращенко встановила особистий рекорд - вона вперше стрибнула 2:00.