Авторизация

 
  •  Причиной смертельной перестрелки в Днепре назвали "экономические интересы" 
  •  Сeпаратисты сбили беспилотник OБСE в райoнe Дoнeцкoй фильтровальной станции 
  •  Донецк и Авдеевка oстались без воды 
  •  Бoeвики oбстрeливали украинскиe пoзиции из «Градов» и минометов 

Президент назначил 105 судей (фамилии)

Президент Петр Порошенко назначил 105 человек на должности судей в местных общих судах. Соответствующий Указ от 02.11.2017 № 348/2017 размещен на официальном сайте главы государства.








Согласно документу, Президент постановил назначить в местных общих судах на должности:
судді Вінницького міського суду Вінницької області ДЕРНОВУ Вікторію Валеріївну;
судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ФІЛЮК Тетяну Миколаївну;
судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області ГОВОРУХУ Віктора Олексійовича;
судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області КУХАРЯ Дмитра Олексійовича;
судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області КОРЯГІНА Віталія Олексійовича;
суддів Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська: ЛИСЕНКА Вадима Олександровича, ПОДОРЕЦЬ Оксану Борисівну;
судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ТРЕЩОВА Вадима Васильовича;
судді Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ПОДОБЄД Олену Костянтинівну;
судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області САРАТ Наталю Олександрівну;
суддів Добропільського міськрайонного суду Донецької області: ЛЮБЧИК Василину Миколаївну, ХАНДУРІНА Віталія Вікторовича;
суддів Краматорського міського суду Донецької області: НЕЙЛА Ігоря Миколайовича, СУХОРУЧКО Юлію Олександрівну;
суддів Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області: КУЛИКА Сергія Вікторовича, СОЛОВЙОВА Олега Леонідовича;
судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області ПУСТОВОЙТ Тетяну Валеріївну;
суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області: ВАЙНОВСЬКОГО Артура Миколайовича, ШИЯН Вікторію Володимирівну;
судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області ШИШИЛІНА Олексія Геннадійовича;
суддів Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області: ВДОВИЧЕНКО Тетяну Миколаївну, ЯКОВЛЄВА Олександра Сергійовича;
суддів Коростишівського районного суду Житомирської області: РИБНІКОВУ Марину Миколаївну, ЯНЧУК Вікторію Вікторівну;
судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області КОЦЮБУ Олександра Миколайовича;
судді Попільнянського районного суду Житомирської області РУДНИКА Миколу Івановича;
судді Ружинського районного суду Житомирської області МИТЮК Олесю Василівну;
судді Богунського районного суду міста Житомира КОСТЕНКО Софію Михайлівну;
судді Берегівського районного суду Закарпатської області ГЕЦКА Юрія Юрійовича;
судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області ДОВЖАНИНА Василя Михайловича;
судді Рахівського районного суду Закарпатської області МАРУСЯК Марію Олексіївну;
судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ДЕМЕТРАДЗЕ Тамаза Ревазовича;
судді Хустського районного суду Закарпатської області ОРОСА Ярослава Васильовича;
судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області ДУБРОВСЬКУ Надію Миколаївну;
судді Василівського районного суду Запорізької області ЗАДОРОЖКА Дмитра Анатолійовича;
судді Вільнянського районного суду Запорізької області МАНУЙЛОВУ Наталію Юріївну;
судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ЮРЛАГІНУ Тамару Володимирівну;
судді Токмацького районного суду Запорізької області НОВІКОВУ Наталію Валеріївну;
судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя СТОМАТОВА Едуарда Григоровича;
судді Броварського міськрайонного суду Київської області РАДЗІВІЛ Аліну Григорівну;
судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області ВДОВІЧЕНКА Миколу Миколайовича;
судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області РУСІНУ Аллу Анатоліївну;
судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області ІВАЩЕНКА Віталія Миколайовича;
судді Ульяновського районного суду Кіровоградської області БОНДАРЕНКА Антона Антоновича;
судді Кіровського районного суду міста Кіровограда АНТИПОВУ Ірину Леонідівну;
суддів Марківського районного суду Луганської області: ЛОГВІНЕНКА Тараса Григоровича, РУКАС Оксану Володимирівну;
судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області КОРДЮКОВУ Жанну Іванівну;
судді Старобільського районного суду Луганської області ВОРОНКІНА Олександра Анатолійовича;
судді Залізничного районного суду міста Львова ГЕДЗ Богдану Михайлівну;
судді Личаківського районного суду міста Львова СТРЕПКА Назара Любомировича;
суддів Шевченківського районного суду міста Львова: ЕДЕРА Павла Тадейовича, ЄЗЕРСЬКОГО Руслана Богдановича;
судді Березнегуватського районного суду Миколаївської області ЛУСТУ Сергія Анатолійовича;
судді Жовтневого районного суду Миколаївської області ГЛУБОЧЕНКА Сергія Михайловича;
судді Новобузького районного суду Миколаївської області ВАСИЛЬЧЕНКО Наталю Олександрівну;
судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ШИКЕРЮ Ірину Анатоліївну;
судді Заводського районного суду міста Миколаєва ГАВРАСІЄНКА Вадима Олександровича;
суддів Корабельного районного суду міста Миколаєва: НЕПШУ Олексія Івановича, ЧЕРНЯВСЬКУ Яну Анатоліївну;
судді Ананьївського районного суду Одеської області НАДЄР Ліму Махді;
судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області САВИЦЬКОГО Сергія Ігоровича;
судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ПАЩЕНКО Тетяну Павлівну;
судді Овідіопольського районного суду Одеської області КОЗИРСЬКОГО Євгена Станіславовича;
судді Фрунзівського районного суду Одеської області ТРОСТЕНЮКА В'ячеслава Анатолійовича;
судді Київського районного суду міста Одеси ЛІТВІНОВУ Ірину Анатоліївну;
судді Приморського районного суду міста Одеси ГОНЧАРОВА Романа Васильовича;
судді Київського районного суду міста Полтави ШАПОВАЛ Тетяну Володимирівну;
судді Октябрського районного суду міста Полтави МАТЕРИНКО Марину Олександрівну;
судді Кузнецовського міського суду Рівненської області ЗЕЙКАНА Івана Юрійовича;
судді Білопільського районного суду Сумської області ЧЕРКАШИНУ Марину Сергіївну;
судді Сумського районного суду Сумської області ЧЕРНИХ Оксану Миколаївну;
суддів Зарічного районного суду міста Сум: КЛІМАШЕВСЬКУ Ірину Валентинівну, СИБІЛЬОВА Олексія Валерійовича, СИДОРЕНКО Аллу Петрівну;
суддів Ковпаківського районного суду міста Сум: КАТРИЧ Ольгу Михайлівну, ЛИТОВЧЕНКА Олександра Володимировича;
судді Бережанського районного суду Тернопільської області МУЗИКУ Ярослава Михайловича;
судді Кременецького районного суду Тернопільської області КОРОТИЧА Ігоря Анатолійовича;
суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області: ВИЙВАНКА Олега Михайловича, ЧЕРНІЦЬКУ Ірину Миколаївну;
судді Жовтневого районного суду міста Харкова ЛАКТІНУ Марину Олексіївну;
судді Ленінського районного суду міста Харкова БОРОДІНУ Олену Вікторівну;
судді Московського районного суду міста Харкова МЕЛЬНИКОВУ Ірину Дмитрівну;
судді Скадовського районного суду Херсонської області ШАБРАЦЬКОГО Григорія Олексійовича;
судді Ізяславського районного суду Хмельницької області СТОЛКОВСЬКОГО Віталія Івановича;
суддів Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області: ГЛАДІЙ Людмилу Миколаївну, МАНТУЛЯКА Юрія Вікторовича, ШЕВЦОВУ Людмилу Михайлівну;
суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області: БОНДАРЧУКА Володимира Володимировича, ПОРОЗОВУ Інну Юріївну, ПРИСТУПУ Дмитра Івановича, ЧЕВИЛЮК Зоряну Анатоліївну;
судді Черкаського районного суду Черкаської області ТЕПТЮКА Євгена Петровича;
судді Придніпровського районного суду міста Черкас МИХАЛЬЧЕНКО Юлію Володимирівну;
судді Першотравневого районного суду міста Чернівців ФЕДІНУ Аліну Василівну;
судді Бахмацького районного суду Чернігівської області ГЛУШКО Олену Іванівну;
судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області ПАВЛОВА Володимира Григоровича;
судді Сосницького районного суду Чернігівської області ДАНЬКОВА Олександра Михайловича;
судді Чернігівського районного суду Чернігівської області ОЛЕЩЕНКО Вікторію Іванівну;
суддів Деснянського районного суду міста Чернігова: ЛЯМЗІНУ Наталію Юріївну, САПОНА Андрія Віталійовича;
суддів Печерського районного суду міста Києва: КИРИЛЮК Ірину Володимирівну, СОКОЛОВА Олексія Михайловича;
судді Шевченківського районного суду міста Києва МАЛЬЦЕВА Дмитра Олександровича. Закон і Бізнес
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
Видео дня
Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930