Авторизация

 
  •  Причиной смертельной перестрелки в Днепре назвали "экономические интересы" 
  •  Сeпаратисты сбили беспилотник OБСE в райoнe Дoнeцкoй фильтровальной станции 
  •  Донецк и Авдеевка oстались без воды 
  •  Бoeвики oбстрeливали украинскиe пoзиции из «Градов» и минометов 

РСУ определилась с оргкомитетами, что позволит избрать делегатов на съезд

Уже менее чем через месяц должен пройти XIX съезд судей Украины. Поэтому в связи с актуальной необходимостью РСУ определила состав комитетов, которые должны выбрать делегатов из разных точек Украины.



Рада суддів України
Рішення
18 листопада 2021 року м.Київ №51
Про підготовку позачергового XIX з’їзду суддів України
Заслухавши та обговоривши інформацію голови РСУ Моніча Б.С. щодо вирішення організаційних питань з підготовки та проведення позачергового ХІХ з’їзду суддів, відповідно до стст.126—134 закону «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів, затвердженого рішенням позачергового Х з’їзду суддів 16.09.2010 (з подальшими змінами), РСУ
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію голови РСУ Моніча Б.С. щодо вирішення організаційних питань з підготовки та проведення позачергового ХІХ з’їзду суддів взяти до відома.
2. Затвердити склад організаційних комітетів з підготовки та проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів (Додаток 1)
3. Затвердити план організаційних заходів з підготовки та проведення позачергового ХІХ з’їзду суддів (Додаток 2).
Голова Б.МОНІЧ

Склад організаційних комітетів по підготовці та проведенню Спільних зборів суддів місцевих загальних судів України
Вінницька область
Гаврилюк Тетяна Володимирівна — суддя Ямпільського районного суду;
Корнієнко Олександр Миколайович — суддя Ладижинського міського суду;
Саламаха Олександр Володимирович — суддя Тульчинського районного суду;
Слісарчук Олександр Миколайович — суддя Оратівського районного суду;
Хмель Руслан Валентинович — суддя Бершадського районного суду.
Волинська область
Жевнєрова Наталія Вікторівна — суддя Шацького районного суду;
Корецька Вікторія Віталіївна — суддя Ківерцівського районного суду;
Павлусь Олег Сергійович — суддя Любомльського районного суду;
Подзіров Андрій Олегович — суддя Луцького міськрайонного суду;
Токарська Ірина Степанівна — суддя Маневицького районного суду.
Дніпропетровська область
Бондаренко Ганна Віталіївна — суддя Синельниківського міськрайонного суду;
Мовчан Дмитро Валентинович — суддя Ленінського районного суду м.Дніпропетровска;
Малихіна Влада Володимирівна — суддя Самарського районного суду м.Дніпропетровська;
Таус Максим Марович — суддя Ленінського районного суду м.Дніпропетровська;
Шаповалова Ірина Сергіївна — суддя Павлоградського міськрайонного суду.
Донецька область
Грубник Олексій Миколайович — суддя Дружківського міського суду;
Клікунова Анастасія Сергіївна — суддя Красноармійського міськрайонного суду;
Любчик Олександр В’ячеславович — суддя Артемівського міськрайонного суду;
Мірошниченко Олександр Володимирович — суддя Краснолиманського міського суду;
Сидоренко Інна Олександрівна — суддя Слов'янського міськрайонного суду.
Житомирська область
Васильчук Олена Василівна — суддя Баранівського районного суду;
Гресько Василь Адамович — голова Ємільчинського районного суду;
Драч Юрій Іванович — голова Корольовського районного суду м.Житомира;
Карповець Віталій Володимирович — голова Андрушівського районного суду;
Чішман Лариса Миколаївна — заступник голови Богунського районного суду м.Житомира.
Закарпатська область
Дегтяренко Катерина Сергіївна — суддя Ужгородського міськрайонного суду;
Леньо Володимир Васильович — суддя Виноградівського районного суду;
Орос Ярослав Васильович — суддя Хустського районного суду Закарпатської області;
Тхір Олена Анатоліївна — суддя Свалявського районного суду;
Шепетко Ірина Олександрівна — суддя Ужгородського міськрайонного суду.
Запорізька область
Звєздова Наталія Сергіївна — суддя Шевченківського районного суду м.Запоріжжя;
Ретинська Юлія Ігорівна — суддя Заводського районного суду м.Запоріжжя;
Романенко Оксана Олександрівна — суддя Гуляйпільського районного суду;
Холод Роман Сергійович — суддя Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
Юрлагіна Тамара Володимирівна — суддя Мелітопольського міськрайонного суду.
Івано-Франківська область
Бучинський Андрій Михайлович — суддя Верховинського районного суду;
Сметанюк Володимир Богданович — суддя Болехівського міського суду;
Калинюк Олександр Петрович — суддя Коломийського міськрайонного суду;
Онушканич Володимир Васильович — суддя Калуського міськрайонного суду;
Федів Лідія Миколаївна — суддя Галицького районного суду.
Київська область
Дудар Тетяна Валеріївна — суддя Березанського міського суду;
Потапенко Андрій Вікторович — суддя Ржищевського міського суду Київської області;
Свояк Дмитро Віталійович — суддя Переяслав - Хмельницького міськрайонного суду;
Тиханський Олександр Богданович — суддя Обухівського районного суду;
Цукуров Владислав Петрович — суддя Білоцерківського міськрайонного суду.
Кіровоградська область
Варакіна Наталія Борисівна — суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда;
Гершкул Ігор Миколайович — суддя Кіровоградського районного суду;
Іванова Наталія Юріївна — суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда;
Куценко Олександр Володимирович — суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда;
Плохотніченко Леонід Іванович — суддя Ленінського районного суду м.Кіровограда.
Луганська область
Баронін Денис Борисович — суддя Сєвєродонецького міського суду;
Глазкова Юлія Олегівна — суддя Новоайдарського районного суду;
Коваленко Денис Сергійович — суддя Рубіжанського міського суду;
Козюменська Віра В’ячеславівна — суддя Рубіжанського міського суду Луганської області;
Романовський Євгеній Олегович — суддя Рубіжанського міського суду.
Львівська область
Василюк Тетяна Василівна — суддя Трускавецького міського суду;
Добош Наталія Богданівна — суддя Пустомитівського районного суду;
Кондратьєва Наталія Анатоліївна — суддя Яворівського районного суду;
Котормус Тарас Ігорович — суддя Кам’янка-Бузького районного суду;
Марків Юлія Степанівна — суддя Франківського районного суду м.Львова.
Миколаївська область
Глубоченко Сергій Михайлович — суддя Жовтневого районного суду;
Літвіненко Тетяна Яківна — суддя Первомайського міськрайонного суду;
Лагода Катерина Олександрівна — суддя Центрального районного суду м.Миколаєва;
Нікітін Дмитро Геннадійович — суддя Заводського районного суду м.Миколаєва;
Шаронова Наталя Олександрівна — суддя Миколаївського районного суду.
Одеська область
Буран Валерій Мколайович — суддя Біляївського районного суду;
Войтов Геннадій Васильович — суддя Київського районного суду м.Одеси;
Єршова Лариса Сергіївна — суддя Приморського районного суду м.Одеси;
Кисельов Вадим Костянтинович — суддя Суворовського районного суду м.Одеси;
Мурзенко Максим Володимирович — суддя Малиновського районного суду м.Одеси.
Полтавська область
Зоріна Діана Олександрівна — суддя Крюківського районного суду м.Кременчука;
Кривич Жанна Олексіївна — суддя Автозаводського районного суду м.Кременчука;
Калько Олександр Сергійович — суддя Київського районного суду м.Полтави;
Лизенко Андрій Вікторович — суддя Козельщинського районного суду;
Троцька Алла Іванівна — суддя Октябрського районного суду м.Полтави.
Рівненська область
Галінська Вікторія Валеріївна — суддя Рівненського міського суду;
Левчук Віта Віталіївна — суддя Костопільського районного суду;
Рижий Олексій Анатолійович — суддя Сарненського районного суду;
Собчук Антон Юрійович — суддя Березнівського районного суду;
Харечко Сергій Петрович — суддя Рівненського міського суду.
Сумська область
Євтюшенкова Вікторія Іванівна — суддя Роменського міськрайонного суду;
Косолап Марина Миколаївна — суддя Ковпаківського районного суду м.Суми;
Костенко Владислав Геннадійович — суддя Ковпаківського районного суду м.Суми;
Кузьмінський Олександр Валерійович — суддя Липоводолинського районного суду;
Щербаченко Марина Вікторівна — суддя Тростянецького районного суду.
Тернопільська область
Багрій Тарас Ярославович — суддя Тернопільського міськрайонного суду;
Галіян Ігор Михайлович — суддя Монастириського районного суду;
Ломакін Валентин Євгенович — суддя Тернопільського міськрайонного суду;
Марціцка Ірина Богданівна — суддя Теребовлянського районного суду;
Содомора Роман Орестович — суддя Бучацького районного суду.
Харківська область
Глоба Максим Миколайович — суддя Вовчанського районного суду;
Горбунова Яніна Михайлівна — суддя Московського районного суду м.Харкова;
Кісь Дмитро Петрович — суддя Жовтневого районного суду м.Харкова;
Оболєнська Світлана Анатоліївна — суддя Чугуївського міського суду;
Тордія Етері Нугзарівна — суддя Шевченківського районного суду м.Харкова.
Херсонська область
Бойко Марина Євгенівна — суддя Новокаховського міського суду;
Булах Євгенія Миколаївна — суддя Херсонського міського суду;
Гапоненко Роман Васильович — суддя Великолепетиського районного суду;
Ковальчук Тетяна Миколаївна — суддя Іванівського районного суду;
Корольчук Наталія Василівна — суддя Херсонського міського суду.
Хмельницька область
Баєв Сергій Михайлович — суддя Хмельницького міськрайонного суду;
Горобець Наталія Олександрівна — суддя Чемеровецького районного суду;
Луговий Олег Миколайович — суддя Старокостянтинівського районного суду;
Мороз Вікторія Олександрівна — суддя Хмельницького міськрайонного суду;
Ходоровський Ігор Богданович — суддя Летичівського районного суду.
Черкаська область
Дунаєв Сергій Олександрович — суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси;
Константин Владислав Михайлович — суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси;
Линдюк Віталій Степанович — суддя Ватутінського міського суду;
Піковський В'ячеслав Юрійович — суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси;
Савенко Оксана Миколаївна — суддя Городищенського районного суду.
Чернігівська область
Маслюк Наталія Валеріївна — суддя Новозаводського районного суду м.Чернігова;
Супрун Олександр Петрович — суддя Деснянського районного суду м.Чернігова;
Кухта Владислав Олександрович — голова Чернігівського районного суду;
Павленко Ольга Владиславівна — голова Ріпкинського районного суду;
Домашенко Юрій Миколайович — суддя Козелецького районного суду.
Чернівецька область
Вольська-Тонієвич Олеся Вікторівна — суддя Першотравневого районного суду м.Чернівці;
Кириляк Антоніна Юріївна — суддя Вижницького районного суду;
Мамчин Петро Ігорович — суддя Шевченківського районного суду м.Чернівці;
Мізюк Віктор Михайлович — суддя Кіцманського районного;
Чебан Вікторія Миколаївна — суддя Шевченківського районного суду м.Чернівці.
м.Київ
Журавська Олена Василівна — суддя Деснянського районного суду;
Каліушко Федір Анатолійович — суддя Дарницького районного суду;
Косик Людмила Григорівна — суддя Святошинського районного суду;
Майбоженко Анна Миколаївна — суддя Оболонського районного суду;
Старовойтова Світлана Миколаївна — суддя Дніпровського районного суду.https://zib.com.ua/












РСУ определилась с оргкомитетами, что позволит избрать делегатов на съезд



.





























Материалы по теме





Уникальные продукты и международное признание — итоги праздничного заседания РАУ


в„–47 (1553), 20.11—26.11.2021





ОАСК выбрал представителей на внеочередной съезд судей (фамилии)


17.11.2021





Несвоевременное правосудие равнозначно отсутствию правосудия вообще — президент АЮУ Анна Огренчук


в„–46 (1552), 13.11—19.11.2021





РСУ созовет XIX внеочередной съезд судей Украины


02.11.2021





Как помочь белорусским адвокатам обсудят в РАУ


25.10.2021





Постановление КМ v. ПК: в апелляционной инстанции разные мнения, может ли первая ограничивать действие норм второго


в„–40 (1546), 02.10—08.10.2021





Готовы ли суды и судьи к новым волнам пандемии, рассказал председатель РСУ


в„–40 (1546), 02.10—08.10.2021





ВС хочет счастья дельфинам, а КС — неоcчастливленного народа


в„–41 (1547), 09.10—20.10.2021





РСУ поддержала временную модель преодоления дефицита кадров — текст решения


в„–38 (1544), 18.09—24.09.2021





РСУ предлагает уравнять процедуры работы ЕР и УК


в„–38 (1544), 18.09—24.09.2021





О том, почему ССУ считает миссию по ЭР непочетной, и о других насущных проблемах


в„–37 (1543), 11.09—17.09.2021





РСУ определится, как перераспределять средства между судами и ТУ ГСА (трансляция заседания)


11.06.2021





Как преодолеть проблемы судебной системы (текст решения XVIII очередного съезда судей Украины)


в„–12 (1518), 20.03—26.03.2021





Съезды судей Украины будут проходить онлайн - проект


в„–12 (1518), 20.03—26.03.2021





Какие задачи ожидают членов РСУ в ближайшее время — Монич


в„–11 (1517), 13.03—19.03.2021





Новые лица ВРП: кого и как избирали делегаты XVIII съезда судей


в„–11 (1517), 13.03—19.03.2021





Состав РСУ обновился более чем наполовину (полный список)


в„–11 (1517), 13.03—19.03.2021







11.03.2021





Съезд судей доизберет члена ВРП из двух кандидатов (трансляция заседания 10 марта)


10.03.2021







09.03.2021





Загрузить больше публикаций









Комментарии





К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой —





















[url=http://zib.com.ua/ru/comments/149802.html]Читать все




































































[url=http://zib.com.ua/ru/print/149802.html]
[url=#][/url]
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
Видео дня
Календарь публикаций
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31