Авторизация

 
  •  Причиной смертельной перестрелки в Днепре назвали "экономические интересы" 
  •  Сeпаратисты сбили беспилотник OБСE в райoнe Дoнeцкoй фильтровальной станции 
  •  Донецк и Авдеевка oстались без воды 
  •  Бoeвики oбстрeливали украинскиe пoзиции из «Градов» и минометов 

В местные общие суды назначены 67 судей бессрочно (фамилии)

Президент Украины назначил бессрочно 67 судей местных общих судов.








Соответствующий Указ от 07.09.2018 № 272 «О назначении судей» обнародован на сайте главы государства, передает «Закон и Бизнес».
У місцевих загальних судах призначено на посади:
суддів Вінницького міського суду Вінницької області:
БЕРНАДУ Євгена Валерійовича,
ГАЙДУ Ганну Володимирівну;
суддів Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області:
ГОНЧАРУК-АЛІФАНОВУ Ольгу Юріївну,
РОБАК Марину Володимирівну;
судді Шаргородського районного суду Вінницької області
СТРОГОГО Ігоря Леонідовича;
судді Ямпільського районного суду Вінницької області
ГАВРИЛЮК Тетяну Володимирівну;
судді Локачинського районного суду Волинської області
КІДИБУ Тетяну Олександрівну;
судді Луцького міськрайонного суду Волинської області
ПРИСЯЖНЮК Людмилу Миколаївну;
судді Ратнівського районного суду Волинської області
СВИСТУН Оксану Миколаївну;
судді Турійського районного суду Волинської області
ТІТІВАЛОВА Романа Костянтиновича;
суддів Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області:
КОНОНЕНКО Тетяну Олександрівну,
МИЦАКА Мар'яна Степановича,
ОБОРУ Зоряну Богданівну,
ПЕРЕКОПСЬКОГО Миколу Миколайовича,
ШАПОВАЛОВУ Ірину Сергіївну,
ЮДІНУ Світлану Геннадіївну;
суддів Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області:
БОНДАРЕНКО Ганну Віталіївну,
ТВЕРДОХЛІБ Альону Валеріївну;
судді Енергодарського міського суду Запорізької області
КУЦЕНКА Михайла Олександровича;
суддів Запорізького районного суду Запорізької області:
МІНГАЗОВА Романа Віаміновича,
НІКІТІНА Володимира Володимировича;
судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя
МИХАЙЛОВУ Анну Володимирівну;
суддів Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області:
ПОЛЬСЬКУ Мирославу Василівну,
ХОРОСТІЛЯ Романа Володимировича,
ШАМОТАЙЛА Олега Васильовича;
судді Васильківського міськрайонного суду Київської області
МАРЧУКА Олега Леонідовича;
судді Макарівського районного суду Київської області
КОСЕНКО Альону Василівну;
суддів Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області:
ОПАНАСЮКА Ігоря Олександровича,
СВОЯКА Дмитра Віталійовича;
судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області
ГЕРШКУЛА Ігоря Миколайовича;
судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області
ГРИЦАЙ Марію Михайлівну;
судді Жовківського районного суду Львівської області
ЯСИНОВСЬКОГО Романа Богдановича;
судді Миколаївського районного суду Львівської області
ГОЛОВАТОГО Андрія Павловича;
судді Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області
ШЕВИРІНУ Тетяну Дмитрівну;
судді Центрального районного суду міста Миколаєва
ТІШКА Дмитра Анатолійовича;
судді Біляївського районного суду Одеської області
ГАЛИЧ Ольгу Пилипівну;
судді Київського районного суду міста Одеси
ФЕДУЛЕЄВУ Юлію Олександрівну;
судді Глобинського районного суду Полтавської області
ПАВЛІЙЧУК Анастасію Вікторівну;
судді Карлівського районного суду Полтавської області
ПОПОВА Михайла Савелійовича;
суддів Хорольського районного суду Полтавської області:
КОНОВОДА Олександра Володимировича,
СТАРОКОЖКА Володимира Петровича;
судді Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області
ФАДЄЄВУ Світлану Олександрівну;
судді Дубровицького районного суду Рівненської області
ОТУПОР Катерину Миколаївну;
судді Липоводолинського районного суду Сумської області
БУТЕНКА Дмитра Володимировича;
судді Охтирського міськрайонного суду Сумської області
СОКОЛОВУ Наталію Олександрівну;
судді Путивльського районного суду Сумської області
ТОКАРЄВА Сергія Миколайовича;
суддів Шосткинського міськрайонного суду Сумської області:
ПРАЧУК Олену Василівну,
СИДОРЧУКА Олександра Михайловича;
судді Монастириського районного суду Тернопільської області
ГАЛІЯНА Ігоря Михайловича;
судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області
ГЕРЧАКІВСЬКУ Ольгу Ярославівну;
судді Богодухівського районного суду Харківської області
УВАРОВУ Юлію Валеріївну;
судді Харківського районного суду Харківської області
САВЧЕНКА Дениса Михайловича;
судді Жовтневого районного суду міста Харкова
КІСЯ Дмитра Петровича;
судді Каланчацького районного суду Херсонської області
МАКСИМОВИЧА Ігоря Вікторовича;
суддів Херсонського міського суду Херсонської області:
ЄПІШИНА Юрія Миколайовича,
РЯДЧУ Тетяну Іванівну,
УС Олену Володимирівну;
судді Білогірського районного суду Хмельницької області
ДАВИДЮКА Олександра Івановича;
судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
ЛУНЯ Ростислава Володимировича;
судді Драбівського районного суду Черкаської області
ЧЕПУРНОГО Олександра Петровича;
судді Глибоцького районного суду Чернівецької області
ГРИГОРЧАКА Юрія Петровича;
судді Новоселицького районного суду Чернівецької області
ОЛЕНЧУКА Івана Вікторовича;
судді Першотравневого районного суду міста Чернівців
ВОЛЬСЬКУ-ТОНІЄВИЧ Олесю Вікторівну;
судді Городнянського районного суду Чернігівської області
КАРПИНСЬКУ Наталю Михайлівну;
судді Менського районного суду Чернігівської області
ВОЛОШИНУ Надію Василівну;
судді Голосіївського районного суду міста Києва
ХОМЕНКО Вікторію Сергіївну;
судді Дніпровського районного суду міста Києва
МАРФІНУ Наталю Вячеславівну. Закон і Бізнес
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
Видео дня
Календарь публикаций
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930