Авторизация

 
  •  Причиной смертельной перестрелки в Днепре назвали "экономические интересы" 
  •  Сeпаратисты сбили беспилотник OБСE в райoнe Дoнeцкoй фильтровальной станции 
  •  Донецк и Авдеевка oстались без воды 
  •  Бoeвики oбстрeливали украинскиe пoзиции из «Градов» и минометов 

Дисциплинарная палата ВСП рассмотрит 13 жалоб на судей (фамилии)

Во время заседания 11 июня Дисциплинарная палата Высшего совета правосудия рассмотрит 5 дисциплинарных дел и изучит 8 жалоб на действия судей.








Порядок денний
засідання Третьої Дисциплінарної палати
Вищої ради правосуддя
13 червня 2018 року

1. Розгляд дисциплінарних справ:

1. стосовно судді Чаплинського районного суду Херсонської області ПИЛИПЕНКО Ірини Олександрівни, відкритої за скаргою адвоката Мартиновця О.М., який діє в інтересах сільськогосподарського приватного акціонерного товариства «Водолій»;

2. стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області КУРБАТОВОЇ Ірини Леонідівни, відкритої за скаргою адвоката Корєнькова І.А.;

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

3. стосовно судді Голопристанського районного суду Херсонської області ОХТЕНЬ Аліни Андріївни, відкритої за поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В;

4. стосовно судді Козелецького районного суду Чернігівської області БАРАНЕНКА Сергія Михайловича, відкритої за скаргою Чернігівського зонального відділу військової служби правопорядку Міністерства оборони України



(доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

1. Козлова О.О. стосовно судді Овідіопольського районного суду Одеської області КОЧКА Володимира Костянтиновича.

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

2. Гаценко Г.В. стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області ГАВРИЛОВА Дімітрія Вікторовича;

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

3. народного депутата України Супруненка О.І. стосовно судді Якимівського районного суду Запорізької області ГУСАРОВОЇ Віри Володимирівни;

4. Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду БОЖКО Людмили Андріївни.

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

5. Синицької О.С. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ТІТОВОЇ Інни Вадимівни;

6. адвоката Статівки О.Є. в інтересах директора державного підприємства «Благодатне» Строгого Д.О. стосовно судді господарського суду Харківської області ЯРИЗЬКА Володимира Олександровича;

7. Оліярника Ю.І. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Львова ДОНЧЕНКА Юрія Володимировича;

8. Брабеко М.В. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича;

(доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

9. Пашиної Н.М. стосовно судді Ленінського районного суду міста Кіровограда ЛЬОН Світлани Михайлівни;

10. Дзюбка І.П. стосовно суддів апеляційного суду Черкаської області НЕРУШАК Лариси Вікторівни, КАРПЕНКО Оксани Володимирівни, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ КАФІДОВОЇ Олени Василівни, ІВАНЕНКО Юлії Геннадіївни, ФАЛОВСЬКОЇ Ірини Миколаївни (на сьогодні суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду), Верховного Суду України ГУМЕНЮКА Василя Іванович;

11. Денисюка С.Ф. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича;

12. Москаленко Л.Ф. стосовно суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду ВАТАМАНЮКА Руслана Васильовича, МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Жанни Миколаївни та СТОРЧАКА Володимира Юрійовича;

13. Сокотнюк Т.С. та Токарчука В.М. стосовно судді Теплицького районного суду Вінницької області ГЕРМАНА Олександра Сергійовича та судді Вінницького апеляційного адміністративного суд СТОРЧАКА Володимира Юрійовича;

14. Наконечного Ю.В. стосовно суддів Галицького районного суду міста Львова СТРЕЛЬБИЦЬКОГО Віталія Вікторовича та ЗУБАЧИК Наталії Богданівни;

15. Чабана П.В. стосовно судді Броварського міськрайонного суду Київської області БІЛИК Ганни Олексіївни;

16. Шеваги В.М. стосовно судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області КОВАЛЮК Іванни Петрівни;

17. адвоката Радкевич В.М. стосовно суддів апеляційного суду Миколаївської області ГУЛОГО Володимира Петровича, ФАРІОНОВОЇ Олени Миколаївни;

18. Блошка В.М. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва АРСІРІЯ Руслана Олександровича;

19. Алексаняна М.В., Фельтіна Л.М. стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області МЕДВЕДЄВА Костянтина Вікторовича.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий