Авторизация

 
  •  Причиной смертельной перестрелки в Днепре назвали "экономические интересы" 
  •  Сeпаратисты сбили беспилотник OБСE в райoнe Дoнeцкoй фильтровальной станции 
  •  Донецк и Авдеевка oстались без воды 
  •  Бoeвики oбстрeливали украинскиe пoзиции из «Градов» и минометов 

Дисциплинарная палата ВСП рассмотрит 45 жалоб на судей

Первая дисциплинарная палата Высшего совета правосудия 18 мая рассмотрит 7 дисциплинарных дел и выяснит, есть ли основания для открытия производств по 38 жалобам.








Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати
на 18 травня 2018 року




1. Розгляд дисциплінарних справ:




1) за скаргою адвоката Червінчика Євгенія Едуардовича, який діє в інтересах ТОВ «Агротрейд-2000», на дії судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Антонюка Олександра Андрійовича;
2) за скаргою Вязанкіної Ольги Олександрівни на дії судді Суворовського районного суду міста Одеси Лупенка Андрія Валерійовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)
3) за скаргою прокуратури Черкаської області стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Ребриної Катерини Григорівни;
4) за скаргою Костища Валерія Степановича стосовно судді Трускавецького міського суду Львівської області Марчука Володимира Івановича;
5) за результатами перевірки інформації, що міститься в окремій ухвалі апеляційного суду Дніпропетровської області від 26 липня 2017 року про факти порушень діючого законодавства суддею Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Морозом Віктором Павловичем;
6) за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Приват-Агро-Львів», поданої через адвоката Чичотку Валерія Валентиновича, стосовно судді Радехівського районного суду Львівської області Мулявки Олега Васильовича;
7) за скаргою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Полях Наталії Анатоліївни;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)




2. Розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову у її відкритті:



1) за скаргою Мошика Юрія Миколайовича на дії судді Сумського окружного адміністративного суду Кунець Олени Миколаївни;
2) за скаргами Гузової Людмили Володимирівни стосовно судді Галицького районного суду міста Львова Государського Андрія Валентиновича, суддів апеляційного адміністративного суду Львівської області Гудима Любомира Ярославовича, Довгополова Олександра Михайловича, Святецького Віктора Валентиновича судді Вищого адміністративного суду України Черпака Юрія Кононовича;

3) за скаргою Маселка Романа Анатолійовича на дії судді Печерського районного суду міста Києва Білоцерківця Олега Анатолійовича;

4) за скаргою Іконнікова Євгенія Олексійовича на дії судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Кудрявцевої Тетяни Олександрівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

5) за скаргою Федяк-Невмержицької Ольги Йосипівни стосовно суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ізмайлової Тетяни Леонідівни, Кадєтової Олени Веніамінівни, Мостової Галини Іванівни;

6) за скаргою адвоката Соломіна Валерія Олександровича стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Женеску Елеонори В’ячеславівни;

7) за скаргою Вихора Павла Олександровича стосовно суддів Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Малінова Олександра Сергійовича, Сітнікова Тимура Борисовича;

8) за скаргою Назарова Дмитра Юрійовича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Антонюка Олександра Андрійовича;

9) за скаргою Тулик Ольги Михайлівни стосовно судді Рахівського районного суду Закарпатської області Талика Івана Івановича;

10) за скаргою Петріванова Андрія Олександровича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Запоріжжя Антоненка Максима Володимировича;

11) за скаргою Бирковича Олександра Івановича стосовно судді Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Тетяни Василівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

12) за скаргою Дубіни Олега Павловича стосовно судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Луганського Володимира Івановича;

13) за скаргою Дахно Марини Володимирівни стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Волчка Андрія Ярославовича;

14) за скаргою Бондаренка Миколи Лук’яновича стосовно судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Закревського Володимира Івановича;

15) за скаргами Задорожної Світлани Володимирівни, Задорожної Тамари Володимирівни стосовно судді Залізничного районного суду міста Львова Колодяжного Сергія Юрійовича, судді апеляційного суду Львівської області Мельничук Олени Ярославівни та скаргою Задорожної Світлани Володимирівни стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Гримич Майї Костянтинівни;

16) за скаргою Іванова Сергія Олександровича стосовно судді Ленінського районного суду міста Миколаєва Захарченка Дмитра Володимировича;

17) за скаргою Мироненко Альони Петрівни стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Хоменко Олени Леонідівни;

18) за скаргою Пастернака Ростислава Мирославовича стосовно судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Євграфової Єлизавети Павлівни;

19) за скаргою Тімоніної Олени Володимирівни стосовно судді Гадяцького районного суду Полтавської області Максименко Людмили Валентинівни;

20) за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Еден груп» стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Тарасюк Кристини Едуардівни;

21) за скаргою Фадєєнко Руслани Гавриїлівни стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Агафонова Сергія Анатолійовича;

22) за скаргою Феслер Нюсі Ісааківни стосовно судді Першотравневого районного суду міста Чернівці Войтуна Олександра Борисовича;
23) за скаргою Швалюка Михайла Віталійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Новака Романа Васильовича;

24) за скаргою Гулько Руслани Володимирівни стосовно судді Городищенського районного суду Черкаської області Синиці Людмили Павлівни;

25) за скаргою Долинської Галини Володимирівни стосовно судді Буського районного суду Львівської області Журибіди Бориса Миколайовича;

26) за скаргами Корнієнка Максима Юрійовича та заступника прокурора Харківської області Вінди Павла Васильовича стосовно судді Вовчанського районного суду Харківської області Уханьової Ірини Степанівни;

27) за скаргами Лук’яновича Сергія Володимировича стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Корнієнка Сергія Валерійовича;

28) за скаргою Межевича Ігоря Анатолійовича стосовно суддів Печерського районного суду міста Києва Матійчук Галини Олександрівни, Васильєвої Наталі Петрівни;

29) за скаргами Осипенка Сергія Афанасійовича, Маркова Олексія Федоровича стосовно суддів Київського районного суду міста Одеси Федулеєвої Юлії Олександрівни, Борщова Ігоря Олексійовича, Коротаєвої Наталії Олександрівни;

30) за скаргою Перекрестова Володимира Борисовича стосовно судді господарського суду Київської області Наріжного Сергія Юрійовича;

31) за скаргою Криничанського відділу Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області стосовно судді Криничанського районного суду Дніпропетровської області Цаберябого Бориса Миколайовича;

32) за скаргами Єліна Ігоря Юрійовича стосовно судді господарського суду Одеської області Цісельського Олега Володимировича;

33) за скаргою Бєлоусової Світлани Володимирівни, Колісніченко Валентини Василівни, Красносельської Тетяни Василівни, Крилова Євгенія Анатолійовича, Кузнецової Юлії Андріївни стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Кононенка Олександра Володимировича;

34) за скаргою Скринника Володимира Павловича стосовно судді Ковпаківського районного суду міста Суми Фоменко Ірини Миколаївни;

35) за скаргою Старуна Юрія Володимировича стосовно судді Богунського районного суду міста Житомира Перекупки Ігоря Григоровича;

36) за скаргою приватно-виробничого комерційного підприємства «Сумизварка» стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Качура Ігоря Анатолійовича;

37) за скаргами товариства з обмеженою відповідальністю «Оптіма» стосовно суддів Київського апеляційного адміністративного суду Василенка Ярослава Миколайовича, Кузьменка Володимира Володимировича, Шурка Олега Івановича;

38) за скаргою Широковського Олександра Валентиновича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
Видео дня
Новости
  • Последние
  • Читаемое
  • Комментируют
Календарь публикаций
«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031